Gelastic

Innowacyjny sposób na przedłużanie i stylizację paznokci – poznaj produkty z serii Gelastic

Nie każda kobieta może poszczycić się naturalnymi, długimi i wypielęgnowanymi paznokciami. Nie każda może sobie na długie paznokcie pozwolić na co dzień (z różnych względów) ... co wcale nie oznacza, że piękne paznokcie pozostaną jedynie w sferze jej kobiecych marzeń. Dzięki produktom Gelastic marki Indigo marzenia bez problemu można przekuć w czyn.

Czym jest Gelastic?

Gelastic to innowacyjne produkty marki Indigo służące do stylizacji i przedłużania paznokci. Niezwykłość Gelastic polega na tym, że łączą w sobie zalety żelu i akrylu. Cechą zaczerpniętą z żelu jest utwardzalność produktu w lampie, z akrylu zaś - konsystencja. Razem tworzą produkt uniwersalny. To, co odróżnia akrylożele Gelastic od akrylu i żelu to fakt, że dzięki odpowiednio dobranym właściwościom produktu, przedłużany paznokieć można modelować tak długo, aż uzyska się zadowalający efekt, bez obaw, że akrylowo-żelowa warstwa zbyt wcześnie stwardnieje (utwardzisz ją po wymodelowaniu w lampie). Produkt jest bardzo plastyczny, można aplikować go na kilka paznokci jednocześnie (nie zastyga na paznokciach, nie generuje brzydkiego zapachu i nie pyli przy opracowywaniu jak akryl. Dzięki obniżonej temperaturze polimeryzacji nie piecze w lampie.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Gelastic marki Indigo to 4 akrylożele różniące się odcieniami i stopniem krycia: Gelastic Clear -  transparentny, najszybciej utwardzalny; Gelastic Class Pink - przeźroczysty w delikatnym odcieniu różu (30% krycia); Gelastic Milky - mlecznoróżowy (super do babyboomera); Gelastic Cover – kamuflujący, w odcieniu nude (90% krycia). Akrylożele Gelastic to część produktów do paznokci z serii Indigo Gelastic, do której należą także: Gelastic Control Liquid, Gelastic PrimoUltimo, formy do paznokci oraz akcesoria: szpatułka do aplikacji produktów Gelastic czy wyciskacz do tub.

Linia Gelastic to kompletny zestaw produktów do stylizacji i przedłużania paznokci, który powinien znaleźć się w każdym “szanującym się” salonie kosmetycznym. Pokochały go w pracy tysiące stylistek i zadowolonych z efektu klientek. Czas dołączyć do ich grona!

Gelastic. Akrylożele do Stylizacji i Przedłużania Paznokci | sklep by Kate Zett

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć