Pilniki i polerki

Dlaczego warto wybrać pilniczki i polerki do paznokci?

Prawidłowe przygotowanie płytki paznokciowej do stylizacji to podstawa eleganckiego i efektownego wyglądu paznokci. Aby praca manicurzystki nie była uciążliwa a jej rezultat satysfakcjonujący zarówno klientki jak i stylistki, nie wystarczy profesjonalizm i doświadczenie. Bez dobrej jakości produktów, narzędzi i akcesoriów do paznokci nie da się tego osiągnąć. Słusznie praca manicurzystki i pedicurzystki kojarzy się z pilnikami i polerkami do paznokci oraz nakładkami ściernymi na mandrel. W końcu opracowywanie paznokci (skracanie, opiłowywanie, nadawanie kształtu i wygładzanie) czy też usuwanie zrogowaciałego naskórka to podstawowe czynności higieniczno-pielęgnacyjne, do których wykonania pilniki polerki do paznokci oraz kapturki ścierne (manicure frezarkowy) są po prostu narzędziami niezbędnymi.

Jak wybrać właściwy pilniczek do paznokci?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pilniczków. Różnią się kształtem, wielkością, materiałem z jakiego zostały wykonane. Jednak najważniejszym kryterium doboru jest gradacja, czyli ziarnistość pilniczka, bo to od niej zależy, do wykonania jakich czynności będzie najlepszy. Podobnie jest z nakładkami na mandrel, gradacja decyduje o przeznaczeniu. Według gradacji pilniczki do paznokci dzielimy na gruboziarniste – gradacja 80, średnioziarniste - gradacja 100, drobnoziarniste –180-240. Polerki do paznokci to rodzaj pilniczka w formie kostki o gradacji powyżej 300. Pilniczek gruboziarnisty posłuży do zdejmowania tipsów i innych elementów z paznokci. Z pomocą średnioziarnistego tzw. klasycznego opiłujesz paznokcie naturalne, nadasz kształt przedłużonym, opiłujesz żel. Pilniczek drobnoziarnisty sprawdzi się przy skracaniu i wygładzaniu naturalnej płytki, opiłowaniu tipsów, żelu, akrylu. Polerki do paznokci posłużą do wyrównywania, nadawania połysku i nabłyszczania opracowywanej płytki. Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz frezarkę, jednorazowe kapturki ścierne na mandrel o różnej gradacji będą idealnym rozwiązaniem.

Szukasz wysokiej jakości narzędzi, akcesoriów i kosmetyków do dłoni i paznokci – mamy je dla Ciebie.

Pilniki i Polerki do Paznokci: do Manicure i Pedicure | sklep by Kate Zett

Pilniki i polerki Jest 25 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć