Cążki do paznokci

Piękne paznokcie to nie tylko zjawiskowy lakier i efektowne zdobienia, ale przede wszystkim paznokcie zadbane. Podstawą udanej stylizacji jest właściwe opracowanie płytki paznokciowej zarówno, jeśli chodzi o manicure jak i pedicure. Zmiękczenie i odsunięcie skórek zachodzących na paznokieć, skrócenie opiłowanie i nadanie kształtu płytce. Często jest tak, że samo odsunięcie skórek nie wystarczy i należy je wyciąć. Bez odpowiednich przyborów byłoby to niemożliwe. Cążki do skórek i cęgi do pedicure, czy to w profesjonalnym salonie czy domowych warunkach, powinniśmy je mieć pod ręką.

Jakie cążki do skórek i paznokci wybierać?

Przed wszystkim wybieramy cążki do paznokci u nóg i rąk przeznaczone do konkretnej czynności. Innych potrzebujesz do usunięcia skórek, innych do pedicure. Pamiętaj, że są to przybory, którymi operujesz przy skórze. Powinny być bezpieczne, wytrzymałe, precyzyjne i poręczne. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, które można sterylizować. Do miękkich i krótkich skórek najlepiej sprawdzają się cążki o 3mm ostrzu (uważane za uniwersalne). Twardsze i dłuższe skórki mogą wymagać usunięcia cążkami do skórek o ostrzu 5-7mm. Najlepszym wyborem będą cążki do skórek i cęgi do pedicure marki Staleks. Cążki do paznokci u rąk są wykonane ze stali chirurgicznej, posiadające krawędzie tnące o dwustronnym ostrzeniu i ergonomiczne rękojeści zdecydowanie ułatwiają pracę, nie tępią się, nie powodują szarpania i zadzierania skórek, są odporne na korozję i wytrzymałe.

Profesjonalne cążki do skórek w ofercie By Kate Zett

Twoim zadaniem jest dbanie o komfort i bezpieczeństwo klientów, ale także własnej pracy, dlatego wybieraj przybory do opracowania paznokci tylko sprawdzonych marek i kupowane u dobrych sprzedawców. Wysokiej jakości cążki do wycinania skórek jak i nożyczki do paznokci są do nabycia w sklepie internetowym w By Kate Zett.

Cążki do Paznokci i Wycinania Skórek u Rąk i Nóg

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć