Nożyczki do paznokci

Niezbędnik w pielęgnacji paznokci – nożyczki

Pielęgnacja paznokci to szereg czynności, od których zależy ich estetyczny, nienaganny wygląd. Czy to w profesjonalnym salonie manicure, czy w domowych warunkach bez dobrych narzędzi i akcesoriów do paznokci nie jesteśmy w stanie wykonać zabiegów pielęgnacyjnych poprawnie. Chociażby takie nożyczki do paznokci...Niby nic, a tak wiele zwykłych czynności od nich zależy. Przycinanie paznokci, form, wycinanie skórek - podstawowe zabiegi manicure, bez których wygląd paznokci pozostawiałby wiele do życzenia. Wprawdzie dzisiaj mamy także urządzenia, które ułatwiają obrabianie paznokci, ale nożyczki zawsze powinny być pod ręką. W warunkach domowych to po prostu konieczność.

Wybieramy odpowiednie nożyczki do skórek

Z pewnością zwróciliście uwagę, że nożyczki do skórek i paznokci różnią się od siebie w zależności od przeznaczenia. Nawet te, dedykowane do manicure wyglądają odmiennie, bo czynności, które nimi wykonujemy wymagają innego podejścia. Nożyczki do manicure (pedicure) charakteryzują się małym, ostrym ostrzem. W zależności od tego, do czego mają służyć, prezentują się nieco inaczej. Nożyczki do paznokci u nóg charakteryzują się dużą wytrzymałością, mają szersze, zwykle proste krawędzie. Nie uginają się pod naciskiem. Nożyczki do skórek wyposażone są w cienkie, zakrzywione, z mocno zaostrzonymi końcówkami ostrza. Umożliwiają precyzyjne i delikatne wycinanie naskórka. Wąskie, proste ostrze i solidny uchwyt spotkamy przy nożyczkach uniwersalnych przeznaczonych do domowego użytku. Nie bez znaczenia jest wybór materiału z jakiego nożyczki do paznokci u rąk są wykonane i ich sposób ostrzenia. Nożyczki Staleks ze stali chirurgicznej są nie tylko wytrzymałe, ale odporne na działanie warunków zewnętrznych i odpowiednie do odkażania także w autoklawie. Część robocza ostrzona jest diamentem, ręcznie. Nożyczki są ergonomiczne i posiadają idealnie spasowane części. Działają płynnie, bez szarpnięć i zacięć. 

Jeśli szukasz idealnych nożyczek do zabiegów pielęgnacyjnych paznokci, skorzystaj z oferty naszego sklepu. Dobrej jakości narzędzia i akcesoria do manicure i pedicure to podstawa!

Nożyczki do skórek i paznokci u rąk, nóg | sklep by Kate Zett

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć