Back to Black

Nie tylko dla wielbicielek czarnych paznokci – poznaj nową kolekcję Back To Black marki Indigo

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka współczesnej kobiety. Bo kolorowy manicure to nie tylko przysłowiowa kropka nad “i "każdej stylizacji, ale sposób na dobre samopoczucie, zademonstrowanie swojego charakteru, osobowości, na dodanie pewności siebie, na zwrócenie uwagi. Za pomocą kolorów można przekazać emocje, oddać stan ducha. O czym mówi czarny lakier na paznokciach? Skrywa tajemnicę, reprezentuje elegancję i władzę, epatuje dostojeństwem. Ale potrafi także zaskakiwać. Wystarczy czarny lakier połączyć z mieniącymi się drobinkami. Nowe oblicze czerni to Back To Black Collection. Nie tylko dla wielbicielek czarnych paznokci, ale dla każdej z nas. Magia drobinek i spektakularny blask sprawiają, że jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki, czarny lakier do paznokci zyskuje efektowną, niebanalną formę. I to po trzykroć.

Mieniące się drobinki potrafią zdziałać cuda - poznaj kolekcje Back To Black

Back to Black marki Indigo to niesamowite 3 czarne lakiery do paznokci z drobinkami, a każdy inny. 

Black Humour – czarny z multikolorowymi drobinkami

Black Friday – czarny z czerwono-różowymi drobinkami

Black Unicorn – czarny z różowo-niebieskimi drobinkami

Ciekawe nazwy to nie wszystko. Czarny lakier hybrydowy z drobinkami to po prostu magia na paznokciach. Aż trudno się zdecydować, który pierwszy wypróbować. Dlatego najlepiej mieć je wszystkie. Okazji do ich zaprezentowania z pewnością nie zabraknie - w końcu Sylwester i karnawał tuż, tuż.

Postaw na fantastyczne połączenie czerni i mieniących się drobinek, na idealną kremową konsystencję lakierów, na stylizację idealną - bez smug i zalanych skórek, na niezwykłą trwałość. Kolekcja Back To Black to czerń z drobinkami, której trudno się oprzeć. Musisz ją mieć!

Back To Black Collection. Kolekcja Lakierów Hybrydowych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć