Glammer Effect

Czy pomalowane paznokcie mogą wyglądać zarazem subtelnie i intrygująco? Z efektem Glammer jest to możliwe

Perły - atrybut kobiecości, klasa i elegancja sama w sobie. Kobiety kochają je od wieków. Pewnie sama Afrodyta, za sprawą której się narodziły, nie spodziewała się takiego zainteresowania perłami. Nic dziwnego, że kobiety za jakiś czas zapragnęły już nie tylko samych pereł, ale i ich niesamowitego blasku w wielu odsłonach. Glammer Effect na paznokciach - właśnie spełnia się kobiece pragnienie. Subtelne stylizacje z nutką tego czegoś niezwykłego - efekt perłowej tafli na paznokciach, magia, która może być Twoim udziałem.

Czym jest Effect Glammer?

Glammer to drobniutki pyłek do zdobień w dwóch niezwykle błyszczących odsłonach: srebrnej i złotej. To marka Indigo (lider w “paznokciowej” branży) odpowiada za jego stworzenie. Widząc kobiece uwielbienie dla pereł podarowała paniom produkt niebywały - Glammer efekt. Lustrzana, perłowa tafla, która powstaje po aplikacji pyłków na paznokcie przyciąga wzrok magicznym blaskiem nie tylko położona na jasnych, pastelowych kolorach, ale ciemnych także. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zdobienie Silver Glammer czy Gold Glammer, efekt zadziwia lśnieniem i elegancją w najlepszym wydaniu.  I co ważne, nie musisz posiadać artystycznych zdolności, by tworzyć stylizacje w mistrzowskim wydaniu. Indigo pyłek Glammer to produkt do zdobień prosty w użyciu, a praca z nim nie nastręcza trudności nawet osobom stawiającym pierwsze kroki w branży.

Dla kogo efekt Glammer?

Dla stylistek paznokci i klientek, które kochają perły i lustrzany perłowy blask. Słowem - Glammer marki Indigo jest dla Ciebie!

Glammer Effect. Pyłek do Zdobień Paznokci | sklep by Kate Zett

Glammer Effect Jest 3 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć