Metoda Żelowa UV

Współczesne rozwiązania technologiczne i techniczne przyniosły prawdziwą rewolucję w branży beauty. Nie ominęła ona także jej gałęzi takiej jak stylizacja paznokci. Dzięki opracowaniu nowych metod i produktów do kolorowego manicure, nawet te kobiety, dla których eleganckie paznokcie pozostawały w sferze marzeń mogą dzisiaj poszczycić się efektownymi stylizacjami i to przez dłuższy czas. Takie możliwości daje np. metoda żelowa.

Na czym polega żelowa metoda stylizacji paznokci? 

Metoda żelowa stylizacji paznokci obok hybrydowej stanowi najpopularniejszy sposób na piękne paznokci. Z efektów jej stosowania najbardziej zadowolone będą kobiety, których płytka paznokciowa jest zniekształcona, krucha i łamliwa, a utrzymanie naturalnych, długich paznokci fizycznie niemożliwe. Jej zaletą jest to, że może być wykonywana na naturalnej płytce, tipsach i szablonach do przedłużania. By móc tworzyć stylizacje żelowe musisz zaznajomić się z tajnikami pracy metodą żelową, zaopatrzyć się w dobre produkty i lampę UV lub LED (nałożony na paznokcie żel wymaga utwardzania w lampie). Praca z żelami do paznokci wymaga nieco wprawy, ale nie jest trudna i jak to mówią” praktyka czyni mistrza”. Najczęściej stosowaną techniką jest klasyczna, trójfazowa, do której wykonania niezbędne są: odpowiednie żele bazowe, żele budujące i żele nabłyszczające. Dużą popularnością cieszą się żele samopoziomujące do paznokci, które łatwo się rozprowadzają i potrzebują jedynie minimum opiłowywania. Manicure metoda żelowa wymaga stosowania produktów, narzędzi i artykułów jej dedykowanym, przestrzegania każdego z elementów techniki i staranności wykonania. To wszystko przekłada się na efekt końcowy stylizacji (piękny, elegancki i estetyczny) oraz gwarantuje trwałość manicure (nawet kilka tygodni).

Jakie produkty do manicure metodą żelową wybierać?

Warto postawić na artykuły marki Indigo. Jako lider w paznokciowej branży, Indigo oferuje najwyższej jakości produkty, narzędzia i akcesoria do stylizacji paznokci również metodą żelową.
W ByKateZett mamy je dla Ciebie!

Metoda żelowa manicure UV. Lakiery do paznokci Indigo

Metoda Żelowa UV Jest 59 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć