Metoda Akrylowa

Twoja naturalna płytka paznokciowa nie pozwala Ci na zapuszczenie długich i mocnych paznokci, a Ty marzysz o pięknych stylizacjach? Dzisiaj masz możliwość przekuć marzenia w czyn. Metoda akrylowa do paznokci to odpowiedź na potrzeby tysięcy kobiet.

Paznokcie akrylowe – co to za metoda?

Metoda akrylowa paznokci to obok hybrydy i żelu popularny sposób na długie, mocne, eleganckie bądź ekstrawaganckie paznokcie, nawet gdy naturalna płytka nie sprzyja tworzeniu stylizacji. Paznokcie akrylowe wykonuje się po uprzednim wymieszaniu proszku akrylowego z monomerem. Taka mieszanka nałożona na paznokcie utwardza się samoistnie, a po kilku minutach powierzchnia nadaje się do obróbki i opiłowania w celu nadania odpowiedniego kształtu paznokciom.

Co jest potrzebne do metody akrylowej na paznokciach?

Paznokcie akrylowe wymagają stosowania produktów dedykowanej tej metodzie. Proszek akrylowy, monomer i pędzelek do akrylu to podstawowe artykuły do pracy. Nie musisz posiadać lampy UV /LED, gdyż akryl jest produktem samozastygającym. W metodzie akrylowej najważniejsze są odpowiednie produkty oraz proporcje w jakich łączy się proszek z liquidem. By uzyskać plastyczną masę, która nie będzie nastręczać problemów przy nakładaniu jej na płytkę, a po utwardzeniu z łatwością da się opracować należy wybierać wszystkie produkty jednej, sprawdzonej marki. Warto postawić na Indigo, lidera w” paznokciowej branży”. Metoda akrylowa Indigo to wysokiej jakości, bezpieczne i bezproblemowe w pracy produkty. Wśród nich znajdziesz akryle i monomery wolnoschnące ułatwiające prace mniej wprawnym stylistkom, szybkoschnące, a nawet bezwonne (jeśli charakterystyczny zapach akrylu jest dla Ciebie czy klientki problemem). Na ofertę proszków akrylowych Indigo składają się kolekcje takie jak np. Fashion, White czy Cover, ale także akryle do tworzenia zdobień. W zależności od potrzeb możesz zakupić pudry akrylowe i monomery Indigo w pojemniczkach o różnej pojemności.

Metoda akrylowa to sposób na najtwardsze i najmocniejsze paznokcie bez względu na predyspozycje naturalnej płytki. Produkty do jej stosowania do nabycia w ByKateZett.

Metoda akrylowa na paznokcie. Lakiery Indigo

Metoda Akrylowa Jest 19 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć