Wzorniki lakierów

Na wizerunek Twojego salonu manicure składa się wiele elementów. Nawet tak niewielkie i z pozoru nieistotne akcesoria jak wzorniki do paznokci budują Twoją markę

Odkąd kolorowy manicure stał się bardzo popularny, a nowe metody malowania paznokci ogólnodostępne i trwałe, stylistki paznokci nie mogą narzekać na brak pracy, a klientki na brak możliwości. To dzięki kreatywnym i praktycznym stylistkom możesz realizować własne “paznokciowe wizje”, ale także inspirować się i korzystać z propozycji profesjonalistek w sztuce malowania paznokci. Nie musisz obawiać się, że to Twoje paznokcie staną się polem do kolorowych eksperymentów. W każdym dobrym salonie dostaniesz wzornik od marki Indigo lakierów, a także wzornik pomysłów na stylizacje i to Ty zdecydujesz, jak będzie wyglądał Twój manicure.

Dlaczego warto wybrać wzorniki do paznokci?

Bo przede wszystkim wzorniki do hybryd pozwalają na eleganckie zaprezentowanie klientkom lakierów, które masz do dyspozycji – koniec z otwieraniem kolejnych i kolejnych flakoników z lakierem. Po drugie, wzornik daje Tobie - stylisto możliwość zaprezentowania własnych zdolności. A po trzecie – to idealne narzędzie do doskonalenia umiejętności (na każdym poziomie). A to wszystko bez szkody dla naturalnych paznokci i nie ma co ukrywać, efektowny wzornik do paznokci to najlepsza rekomendacja Twoich usług i salonu. A także marki, z której produktów korzystasz. Np. marka Indigo oprócz tradycyjnych wzorników do lakierów, oferuje wzorniki dedykowane poszczególnym kolekcjom. Wzorniki marki Indigo dostępne są w formie wachlarza, koła czy linijki. Mogą być przezroczyste lub mleczne i opatrzone naklejką charakterystyczną dla danej kolekcji.

Wzornik do hybryd i nie tylko

Wzornik posłuży Ci do zaprezentowania lakierów hybrydowych, tradycyjnych, żelowych i akrylowych, do zdobień i dekoracji, do stworzenia swoistego portfolio stylisty. Warunek – musisz wzorniki do paznokci posiadać. W ByKateZett mamy je w ofercie.

Wzorniki do Lakierów do Paznokci. Próbniki do Hybryd

Wzorniki lakierów Jest 20 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć