Formy do paznokci

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka współczesnej kobiety. Czasem jednak z różnych względów (wymogi w pracy, dość krótkie, słabe i łamliwe naturalne paznokcie) musimy ograniczyć się jedynie do klasycznego manicure. Czy nie ma sposobu, by jakoś temu zaradzić? A co w sytuacji, kiedy po pracy chcemy pokazać “pazura” lub potrzebujemy eleganckiego manicure na “wielkie wyjście”, a co, jeśli któryś z dopracowanych paznokci się złamie? Dzisiaj są na to sposoby. Już nie musisz patrzeć z zazdrością na właścicielki długich i efektownie pomalowanych paznokci i przez jeden złamany paznokieć popadać w czarną rozpacz. Formy do stylizacji paznokci, jakimi powinien dysponować każdy “szanujący” się salon manicure są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Do czego służą formy do paznokci?

Forma do paznokci to konstrukcja, dzięki której można przedłużyć i utwardzić naturalną płytkę paznokciową w taki sposób, by otrzymać paznokieć pożądanego kształtu i długości, gotowy do dalszych etapów stylizacji. Podkładając formę pod wolny brzeg naturalnego paznokcia, a następnie nakładając masę budującą (żel, akryl) tworzymy profil, nadajemy długość i kształt, a po utwardzeniu i usunięciu formy, tak powstały paznokieć opiłowujemy (sprawdź pilniki do paznokci) i przystępujemy do jego stylizacji. Formy do przedłużania paznokci to sposób na eleganckie i efektowne paznokcie w każdej sytuacji.

Jakie formy do stylizacji paznokci warto wybrać?

Wybierając klasyczne, papierowe od marki Indigo bez problemu zbudujesz poprawne i estetycznie wyglądające paznokcie. Pracując z formami transparentnymi, znacznie przyspieszysz proces budowania paznokcia, ponieważ promieniowanie z lampy łatwiej przenika przez taką powierzchnię co znacznie skraca etap utwardzania. Umiejętności stylistki + dobrej jakości formy do paznokci to gwarantowana satysfakcja klientek, których marzenia o posiadaniu pięknych paznokci właśnie Ty możesz spełnić.

Formy do malowania paznokci to jedno z podstawowych narzędzi w pracy stylisty. Zawsze powinny być "pod ręką”. Szukasz dobrych produktów? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Zapraszamy!

Formy do Paznokci pod Przedłużanie i Malowanie | by Kate Zett

Formy do paznokci Jest 8 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć