Żele Nabłyszczające

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka współczesnej kobiety. Ale jak na wizytówkę przystało powinna być ona dopracowana w każdym szczególe, od A do Z. Jeśli chodzi o paznokcie, owym “Z “są żele nabłyszczające.

Gdy najważniejszy jest efekt końcowy - żele nabłyszczające do paznokci

Dostępność i zróżnicowanie metod stylizacji paznokci sprawiła, że eleganckimi czy też efektownymi paznokciami może pochwalić się dzisiaj każda kobieta. Oczywiście jeśli ich wykonaniu poświęcimy nieco uwagi. Prawidłowe opracowanie płytki paznokciowej, wybór odpowiednich produktów do stylizacji paznokci i przestrzeganie każdego z kroków wybranej metody pracy to podstawa trwałego i pięknego manicure. Każdy etap manicure jest ważny i przybliża do celu, ale przysłowiową kropką nad “i” jest nadanie błyszczącego wykończenia, zabezpieczenie przed uszkodzeniami typu zarysowania i przetarcia, wyeksponowanie i ochrona koloru oraz przedłużenie trwałości stylizacji. I to jest czas i miejsce dla żelu wykończeniowego zwanego nabłyszczającym. Idealne wykończenie stylizacji możemy uzyskać stosując żele nabłyszczające marki Indigo.

Jaki żel nabłyszczający wybrać?

By efekt końcowy, czyli piękne paznokcie był zadowalający zarówno dla stylistki jak i klientki należy do pracy używać wszystkich produktów tej samej marki. Dla nas autorytetem w tej dziedzinie jest marka Indigo i to jej żele nabłyszczające do paznokci polecamy zarówno profesjonalnym stylistkom jak i amatorkom. Wśród żelowych topów stosowanych jako ostatnia warstwa nabłyszczająca i wykończeniowa prym wiedzie Wet Look. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia, nabłyszczenia stylizacji hybrydowych, żelowych i akrylowych. Dodatkowo chroni kolor przed działaniem promieni UV (posiada optyczne faktory UV). Możesz go nabyć w buteleczce o pojemności Wet Look 5 ml lub Wet Look 15 ml ( w zależności od potrzeb). Warto również zwrócić uwagę na żel Shine On! - rekomendowany do wykańczania stylizacji żelowych i akrylowych oraz Base & Top Coat będący połączeniem bazy i topu do metody hybrydowej.

Żele nabłyszczające do paznokci marki Indigo to dobry wybór. W By Kate Zett mamy je dla Ciebie!

Sprawdź, również żele kamuflujące dostępne w naszej ofercie! 

Żele nabłyszczające do paznokci. Błyszczący efekt końcowy

Żele Nabłyszczające

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć