Frezy do skórek

Piękne paznokcie - łatwo, szybko i przyjemnie dzięki odpowiednim frezom do skórek

Zadbane dłonie i piękne paznokcie stały się wizytówką naszą i naszych czasów, a wizyta u manicurzystki - normą. Już nie tylko kobiety, ale coraz szersze grono mężczyzn bez skrępowania korzysta z usług salonów manicure. Przekonują nas profesjonalni pracownicy, nowoczesne urządzenia ułatwiające i skracające czas zabiegów oraz efekt końcowy jaki można dzięki nim uzyskać. Jednym z takich urządzeń, które potrafi zastąpić kilka tradycyjnych przyborów do manicure są frezarki i zestaw wymiennych, krótkich i cienkich wiertełek (frezy do skórek), dedykowany konkretnym etapom opracowywania paznokci. Frezy do usuwania skórek, do skracania paznokci, do ściągnięcie starych stylizacji (żelowej, hybrydowej, akrylowej), do usuwania nabłonka z paznokci, do polerowania płytki, a nawet pozbycia się zrogowaciałej skóry pięt - zdecydowanie ułatwiają pracę manicurzystom i oszczędzają czas – nasz także. 

Dlaczego frezy do usuwania skórek mają różne kształty i gradację?

Ponieważ każdy z nich przeznaczony jest do innej czynności. Kuliste zastępują nożyczki do paznokci i cążki do paznokci. Walce i stożki usuwają starą stylizację. Szpice to frezy do skórek, a łezki do nabłonka. Możemy pracować frezami diamentowymi, kamiennymi, ceramicznymi czy z węglika spiekanego. Gradację wybieramy według potrzeb (zaznaczona jest kolorami na nóżce frezu do skórek) - wybór zależy od preferencji i umiejętności stylisty. Frezowanie nie jest czynnością skomplikowaną, jednak wymaga nieco wprawy od manicurzysty. Nim zaczniecie pracę z frezarką, dobrze jest skorzystać ze szkoleń w tym zakresie, a w razie wątpliwości korzystać z internetowych ściąg.

A jeśli już frezowanie i frezy do skórek nie stanowią dla Was tajemnicy, skorzystajcie z oferty naszego sklepu i zaopatrzcie się w wysokiej jakości, bezpieczne i niezawodne frezy do opracowania paznokci. Frezy do masy hybrydowej, frezy do skórek, polerki do paznokci... Najrozsądniej jest mieć je wszystkie pod ręką. Praca z frezarką to dziś standard, o który i Ty musisz zadbać!

Frezy do usuwania skórek wokół paznokcia

Frezy do skórek Jest 34 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć