Drive Me Crazy

Odkrywaj uroki jesieni z nową kolekcją lakierów hybrydowych marki Indigo – Drive Me Crazy

Jednym kojarzy się ze złotymi liśćmi szeleszczącymi pod stopami, innym z depresyjną szarugą - jesień - w naszej strefie klimatycznej zjawisko normalne, które nadchodzi po słonecznym lecie. Dla Indigo, jesień to pora wyjątkowa, dlatego też jej nadejście marka postanowiła uczcić w sposób wyjątkowy. Nowa kolekcja lakierów do paznokci Drive Me Crazy jest tego najlepszym dowodem.

Pozwól się zaskoczyć Drive Me Crazy

Podobnie jak jesień, kolekcja Drive Me Crazy obfituje w kolory. Nazwę można tłumaczyć “doprowadź mnie do szaleństwa” lub jak to było w przypadku filmu z 1999 r. - “To mnie kręci”. A sami twórcy kolekcji dodają, że za stworzeniem Drive Me Crazy Collection stoi jazda samochodem. Czy malowanie paznokci może być równie ekscytujące jak prowadzenie auta? Okazuje się, że tak! Wystarczy odpowiednie nastawienie, wybór auta tudzież lakierów hybrydowych do paznokci (kolor ma znaczenie) i metoda działania i wrzucenie na “spontan”. Mocno inspirujące są już same nazwy poszczególnych kolorów z kolekcji. 10 - a każdy na swój sposób niezwykły - z miana i barwy. Jesienna kolekcja Drive Me Crazy marki Indigo ma to “coś”. Poznaj jej oblicze!

Przyznajcie sami – nazwy niesamowite i intrygujące. Czas sprawdzić, co się pod nimi kryje. Odkrywaj uroki jesieni dumnie demonstrując światu paznokcie pomalowane wybranym kolorem Drive Me Crazy. Wypróbuj je wszystkie.

Drive Me Crazy Collection. Kolekcja Lakierów do Paznokci

Drive Me Crazy Jest 9 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć