Frezy do masy żelowej

Ściąganie masy żelowej z paznokci nie musi być kłopotliwe - użyj frezarki i frezów do żelu

Piękne paznokcie to wizytówka współczesnej kobiety. By wyglądały tak, jak sobie tego życzymy, należy poświęcić im trochę czasu. Przygotowanie płytki paznokciowej do stylizacji wymaga zdjęcia starej masy (żelowej, akrylowej, hybrydowej), opracowania płytki paznokciowej i nałożenia świeżego produktu z zachowaniem każdego kroku wybranej do stylizacji paznokci metody. Gdyby nie takie urządzenie jak frezarka kieszonkowa do manicure, cały proces przygotowawczy byłby czasochłonny i trudniejszy do wykonania. Ale frezarka i odpowiednio dobrane do wykonywanej wybranej czynności frezy zdecydowanie pracę ułatwiają. No właśnie, frezy do żelu powinny być dopasowane do tego, co zamierzamy nimi opracowywać.

Jakie frezy do zdejmowania żelu? 

Tu należy wziąć pod uwagę własne umiejętności, materiał z jakiego frezy są wykonane, wybrać kształt i gradację. Frezy do ściągania żelu mogą być wykonane z węglika spiekanego (karbidu) bądź tlenku cyrkonu, czyli ceramiczne. Są to materiały bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Frezy o niskiej gradacji (oznaczone paskiem koloru żółtego na nóżce) są najdelikatniejsze, wykorzystujemy je do ściągania masy żelowej. Te w kształcie walca z zaokrągloną końcówką do zdejmowania masy z płytki paznokcia, stożkowate – do pracy wokół wału paznokciowego. Z pracą frezami oznaczonymi kolorem żółtym, a także czerwonym nie powinny mieć problemu nawet osoby z niewielkim doświadczeniem z frezarką. Stylistki, które manicure frezarkowy mają już doskonale opanowany mogą pracować przy zdejmowaniu żelu frezami najmocniejszymi, najostrzejszymi takimi jak frezy Style 1 i Style 2. Dzięki podwójnym żłobieniem frezów zdejmowanie masy żelowej wykonamy 2x szybciej, a powłoka Infinity Life, którą są pokryte frezy znacznie wydłuża ich wytrzymałość i trwałość. 

Wysokiej jakości, bezpieczne i trwałe frezy do ściągania masy żelowej zakupisz w naszym sklepie internetowym ByKateZett.

Frezy do Ściągania Masy Żelowej: Bezpieczne i Trwałe

Frezy do masy żelowej Jest 10 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć