Frezy do masy hybrydowej

Dlaczego warto wybrać frezy do hybryd?

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka współczesnej kobiety. By jednak ich wygląd był nienaganny, musimy poświecić im trochę czasu. Czy to w warunkach domowych, czy profesjonalnym salonie, podstawą efektownego manicure jest odpowiednie opracowanie paznokci. Gdy liczy się czas i komfort pracy oraz satysfakcja klientów, czas sięgnąć po frezarkę stacjonarną - wielofunkcyjne urządzenie z wymiennymi końcówkami (frezy do ściągania hybryd) do stylizacji paznokci. Wybierając właściwy frez do konkretnej czynności możemy: usunąć starą stylizację, skrócić paznokcie, nadać kształt płytce, wyciąć skórki czy usunąć zrogowaciały naskórek. Opracowywanie paznokci zaczynamy oczywiście od usunięcia starego manicure. Które frezy do usuwania hybrydy będą najlepsze? Proponujemy frezy karbidowe marki Indigo.

Frezy do zdejmowania hybrydy – co o nich warto wiedzieć?

Są to frezy do hybrydy w kształcie walca o różnym stopniu ostrości (stopień ostrości oznaczony kolorowym paskiem). Czerwony – ostrze łagodne, niebieski – średnio ostre, zielony – najostrzejsze. Karbid I – najlepszy do nauki pracy z frezami, Karbid II - średnio ostry, Karbid III – ostry, dla profesjonalistów. Do pracy przy skórkach przydadzą się również frezy karbidowe w formie zaokrąglonego stożka. Dla wprawnej ręki proponujemy najnowocześniejsze na polskim rynku frezy do zdejmowania hybrydy: Style I i II, mocne i niezwykle trwałe, o podwójnym żłobieniu, które ściągają starą stylizację (hybrydową, żelową, akrylożelową) 2x szybciej niż tradycyjne frezy. Zaletą frezów marki Indigo jest fakt, że można ich używać wielokrotnie, nadają się do czyszczenia, dezynfekowania i sterylizacji. 

By w pełni wykorzystać możliwości pracy z frezarką, warto zakupić frezy do manicure o różnym zastosowaniu. Manicure frezarkowy nie jest trudny, a zdecydowanie ułatwia pracę i skraca czas jej trwania. Frezy do hybrydy (i nie tylko) zakupisz w sklepie ByKateZett.

Frezy do Usuwania, Ściągania, Zdejmowania Hybrydy | sklep by Kate Zett

Frezy do masy hybrydowej Jest 11 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć