Folia Transferowa

Brakuje Ci pomysłu na efektowny manicure? Co powiesz na stylizację z wykorzystaniem folii transferowej? Kto już pracował z foliami transferowymi, to wie, że wykonanie takiego manicure to przysłowiowa “bułka z masłem”, dlatego jest to produkt polecany do zdobień paznokci nie tylko profesjonalistkom, ale także osobom stawiającym pierwsze kroki w zawodzie czy po prostu domowym stylistkom-amatorkom. Folia transferowa marki Indigo to kolejny obok pyłków artykuł do zdobienia paznokci z kategorii łatwych, przyjemnych i efektownych.

Do czego służy folia transferowa?

Najprościej mówiąc to rulon specjalnego, metalicznego arkusza, który można odbijać na paznokciach. Folia transferowa do paznokci jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Najpopularniejsza jest oczywiście złota i srebrna, ale co powiesz na karmazynową czerwień (Trance Floor) albo smaczną czekoladę (Choco Loco)? Wszędzie tam, gdzie brakuje pomysłów albo potrzeba spektakularnego efektu przy jak najmniejszym nakładzie pracy sprawdzą się folie transferowe na paznokcie.

Jak wykonać zdobienia folią transferową?

Zdobienie paznokci przy pomocy folii transferowej na paznokcie możesz wykonać dwoma sposobami zaczynając od pocięcia folii na niewielkie prostokąciki. Pierwszy: aplikujesz folię na lepką warstwę dyspersyjną lakieru. Druga: przecierasz warstwę dyspersyjną cleanerem, nakładasz klej i aplikujesz folię. W obu przypadkach pamiętaj o dociśnięciu folii do paznokci (np. przy pomocy gąbeczki) i zabezpieczeniu stylizacji wybranym topem wykończeniowym. Wykonanie stylizacji na kleju pozwala na jej dokładniejszą, równomierną aplikację. Wykorzystując do zdobień folię transferową możesz pokryć nią całą płytkę paznokciową, jej wybrany fragment lub wypełnić wcześniej przygotowany wzorek. Efekt metalicznych paznokci, koronki czy trójwymiarowych wzorków (na hybrydzie, żelu, akrylu) jest w zasięgu Twoich umiejętności.

Łatwo, przyjemnie, efektownie – folie transferowe marki Indigo - lidera w branży (do kupienia w By Kate Zett), to sposób na paznokcie z rezultatem “wow” . Nie musisz być artystą - stylistą, by oczarować klientki zjawiskowymi zdobieniami. Folia transferowa to jest to!

Folia Transferowa na Paznokcie do Zdobienia

Folia Transferowa Jest 28 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć