Princess

Księżniczką być...Dziecięce marzenia masz na wyciagnięcie dłoni. Niemożliwe? A jednak! A to za sprawą niezwykłych pyłków do zdobień paznokci – Princess Effect. Nie od dziś wiadomo, że My, kobiety nie lubimy stagnacji szczególnie jeśli chodzi o “urodowe” triki. Kiedy już nawierzyłyśmy się kolorystycznymi możliwościami lakierów hybrydowych, zapragnęłyśmy czegoś nowego, spektakularnego na paznokciach. Co jak co, ale branża beauty nie pozostaje obojętna na potrzeby kobiet. I tak do całej gamy produktów do paznokci dołączyły pyłki do zdobień. Ale i tu nie może być zastoju i powtarzalności. Dlatego co jakiś czas producenci, którzy śledzą modowe trendy i wsłuchują się w wymogi kobiet, serwują nam nowości. Princess Effect jest właśnie odpowiedzią na dziecięce marzenia o byciu księżniczką, z którego nigdy się nie wyrasta, nawet w dorosłym życiu.

Poczuć się księżniczką… sprawdź efekt Princess do paznokci

Czasem wystarczy zdecydować się na stylizację paznokci a’la księżniczka, by poczuć się “Princess”. Co ciekawe, nie jest to trudne ani pracochłonne. Wystarczy kilka chwil i pyłek do zdobień Effect Princess?

Czym wyróżnia się Princess Effect na tle innych pyłków do zdobień?

Otóż Effect Princess, chociaż to kolejne “dziecko’ z serii pyłków od marki Indigo, ale nowe, nietuzinkowe i niepowtarzalne. Multikolorowe drobinki o nieregularnych kształtach różnej wielkości to zdobienie pełne blasku dla oryginalnego efektu na paznokciach. Łatwo wyróżnić się na tle innych księżniczek, kiedy do dyspozycji dostajemy aż trzy spektakularne pyłki Princess:

  • Princesses Don’t Work Princess – dominują drobinki srebrne holograficzne
  • Don’t Worry be Elsa Princess – w przewadze różowo - fioletowe
  • Barbirella Princess – multikolorowe

Wystarczy wtopić wybrany pyłek Princess Effect marki Indigo w pierwszej, nieutwardzonej warstwie kolorowego produktu, utwardzić w lampie i dodać kolejna warstwę lakieru. Efekt? Godny księżniczki. Możesz pokryć pyłkiem całą płytkę paznokcia lub jej fragment. Ozdobić ornament. Stworzyć efekt kolorowych kamieni. Pewnie już w wyobraźni widzisz rezultaty swoich pomysłów. Teraz tylko wystarczy kupić Princess Effect i puścić wodze fantazji. Z ByKateZett nietrudno poczuć się księżniczką.

Sprawdź, również efekty do paznokci: Pixel Effect

Princess Effect. Efekt multikolorowych pyłków do zdobień paznokci

Princess Jest 16 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć