Żele Kolorowe

Kolorowe żele do paznokci dają Ci możliwości, których nie zapewni żaden lakier hybrydowy! Wiele początkujących stylistek obawia się sięgnięcia po tego typu preparat, nie do końca wiedząc jak i do czego można go użyć. Nawet profesjonalne stylistki często nie potrafią w pełni wykorzystać potencjału, jaki niosą ze sobą kolorowe żele. A zdziałać one mogą wiele! 

Zdobienia kolorowymi żelami do paznokci

Kolorowe żele służą przede wszystkim do zdobień. Charakteryzują się one konsystencją bardziej płynną niż klasyczne żele do budowy paznokcia, jednocześnie będą znacznie gęstszymi niż lakiery hybrydowe. Zauważalne jest również ich bardzo wysokie napigmentowanie, które sprawia, że produkty stają się jeszcze bardziej wydajne. Posiadają one również delikatną dyspersję. Świetnie sprawdzą się w zdobieniach strukturalnych 3D, jak również w metodzie „mokre na mokre”. Bardziej zaawansowane stylistki używają również żeli kolorowych do paznokci do wykonania frenchu konstrukcyjnego, który w ostatnim czasie staje się bardzo modnym zdobieniem. 

Jak aplikować żele kolorowe do paznokci?

Przede wszystkim pamiętaj, że podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju manicure, produkty do jego stworzenia muszą być aplikowane według zalecanych procedur. Wówczas osiągamy efektowny i trwały manicure, którym będziemy mogli cieszyć się przez wiele dni. Korzystając z naszych żeli kolorowych do paznokci zachowujemy te same kroki postępowania jak i w innych przypadkach manicure żelowego. Opracowujemy więc płytkę, usuwając skórki, matując powierzchnię paznokcia oraz nadając mu odpowiedni kształt. Następnie odtłuszczamy ją i aplikujemy Indigo primer, który zapewnia lepszą trwałość naszej stylizacji. Budujemy żelem UV paznokieć, nadajemy mu kształt i przystępujemy do zdobień! Wykorzystujemy w nich kolorowe żele do paznokci w dowolny dla nas sposób, tworząc oryginalne wzory. Następnie utwardzamy je w lampie. Zdobienie zabezpieczamy cienką warstwą jednofazowego clear żelu lub topem (jeżeli wcześniej zdecydowałaś się na żel trójfazowy). Gotowe!

Żele kolorowe do zdobień paznokci | sklep by Kate Zett

Żele Kolorowe Jest 14 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć