Pędzle do paznokci

Pędzle do paznokci to absolutny must have w przyborniku każdej stylistki paznokci - zarówno tej początkującej jak i profesjonalistki. Wykorzystujemy różnego rodzaju pędzla, a każdy służy do czegoś innego - jedne są nam potrzebne do nakładania żelu, inne do akrylu, a jeszcze inne do zdobień wykonywanych lakierem hybrydowym lub farbkami. To co je łączy to fakt, że wszystkie je znajdziesz w jednym miejscu w naszym sklepie!

Pędzle do paznokci żelowych lub akrylowych

Chcąc wykonać paznokcie żelowe lub akrylowe, koniecznie musisz wyposażyć się w odpowiednie pędzle, które umożliwią Ci wykonanie tego typu stylizacji. Do żelu najlepiej wybrać pędzle o szerokości około 4-6 mm - dobrze rozprowadza się nimi materiał na płytce. Jeżeli chodzi o kształt, w naszym sklepie możesz znaleźć pędzelki do paznokci ścięte na prosto, jak również z zaokrągloną końcówką, która ułatwia aplikację żelu w okolicach skórek. Jeżeli chodzi natomiast o pędzle do paznokci akrylowych, są one w kształcie stożka. W naszej ofercie znajdziesz dwa warianty pędzli - z rączką drewnianą jak również z rączką plastikową. Możesz więc dopasować uchwyt pędzla do swoich indywidualnych preferencji. 

Indigo pędzle do zdobień

Zdobienia na paznokciach są dla każdego i wbrew pozorom - każdy może je wykonać. Wystarczy poćwiczyć i przygotować do tego odpowiedni sprzęt. Podstawowym narzędziem, bez którego nie będziesz w stanie zacząć swojej przygody ze wzorkami na paznokciach, są pędzle do zdobień. W naszej ofercie znajdziesz je zarówno w klasycznej odsłonie cienkiego pędzelka wykonanego z delikatnego, ale bardzo wytrzymałego włosia, jak również bardziej nowoczesne warianty. Jednym z nich jest One Stroke II Brush, który staje się coraz popularniejszy. Służy on do zdobień wykonywanych metodą zaczerpniętą z malarstwa, polegającą na tworzeniu kształtów jednym pociągnięciem. Z racji, że jest to nowa technika, a efekty można osiągnąć spektakularne - zdecydowanie warto się jej nauczyć!

Pędzle do paznokci: do zdobień, stylizacji żelem i akrylem | Sklep by Kate Zett

Pędzle do paznokci Jest 19 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć