Perfumy do salonu

Jak zapachy do salonu kosmetycznego przyciągają nowych i utrzymują zainteresowanie stałych bywalców?

Zapachy towarzyszą człowiekowi przez całe życie. O tym, że mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie (a nawet zdrowie), świadczy fakt, że od wieków są przedmiotem badań naukowych, a ich wyniki jednoznacznie wskazują, że wonności mają wpływ na to, jak odbieramy otaczającą rzeczywistość. Nic dziwnego, że coraz chętniej bodźce zapachowe wykorzystywane są w celach marketingowych. Przyjemne aromaty tworzą wyjątkową atmosferę, relaksują, budzą pozytywne skojarzenia, poprawiają nastrój i zostają w pamięci (zjawisko pamięci zapachowej lub inaczej – efekt Prousta). Pozytywnie zakodowany aromat działa jak magnes - stąd chętniej odwiedzamy miejsca, które kojarzą się z przyjemną wonią. Nie bez znaczenia jest fakt, że w miejscach otulonych ładnymi zapachami po prostu lepiej się pracuje. Gdzie jak gdzie, ale w salonie kosmetycznym pięknych aromatów nie powinno zabraknąć. Perfumy do salonu kosmetycznego to najlepsza reklama usług już po przekroczeniu progu pomieszczenia. To wabik na klientki i cudowna atmosfera pracy.

Wybieramy najciekawsze perfumy do salonu kosmetycznego

Na rynku perfumeryjnym nie brakuje zapachów dedykowanych do pomieszczeń. Nie brakuje również producentów, którzy reklamują swój asortyment jako wyjątkowy. Ale jeśli kiedykolwiek miałaś styczność z zapachami marki Indigo, to wiesz, że są naprawdę wyjątkowe. Linie zapachowe stworzone przez tę markę urzekają niezwykłą wonią i z pewnością każdy znajdzie wśród nich swój ulubiony zapach. Perfumy do salonu marki Indigo to trzy wyjątkowe aromaty: Seventh Heaven, Raspberry Lovei Arome 99. Pierwszy z nich opisywany jako kwintesencja kobiecości otula zapachem róży, białych kwiatów, mandarynki i bergamotki. Drugi - kusi słodyczą malin. Trzeci - orzeźwia nutą pomarańczy, czerwonych jagód, orchidei. Niezwykle trwałe, piękne, relaksujące, a każdy ukryty w stylowym pojemniku z rozpylaczem. Zapachy do salonu kosmetycznego to najlepsze dopełnienie oferty Twojego studio urody i wyjątkowo pachnąca reklama.

Oczaruj klientki cudownymi zapachami unoszącymi się w powietrzu. Już dziś zamów w naszym sklepie perfumy do salonu marki Indigo.

Sprawdź też mgiełki do ciała dostępne w naszej ofercie.

Perfumy i Zapachy do Salonu Kosmetycznego i Manicure | Sklep by Kate Zett

Perfumy do salonu

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć