Żele Samopoziomujące

Dlaczego warto wybrać żele samopoziomujące do paznokci?

Żele do paznokci to produkty, które przyniosły prawdziwą rewolucję w branży beauty związanej również ze stylizacją paznokci. Dzisiaj, nawet jeśli Twoje naturalne paznokcie z różnych względów nie prezentują się imponująco, dzięki żelom możesz takowymi się pochwalić. Zbudowanie szkieletu, wymodelowanie paznokcia, przyklejenie ozdób - z żelami to paznokci nie ma rzeczy niemożliwych. Tym bardziej, że są wśród nich żele samopoziomujące, które zdecydowanie ułatwiające pracę stylistom i dają efekty, do których nie mogą “przyczepić się” nawet najbardziej wymagające klientki. Te z najnowszej linii Indigo Self Leveling to nie tylko rewolucja, to rewelacja.

Żel samopoziomujący do paznokci – co to znaczy?

Żel samopoziomujący ma tę właściwość, że podczas rozprowadzania na płytce, wyrównuje się samoczynnie tworząc równą i gładką taflę na paznokciach. Duże napięcie powierzchniowe, plastyczna i na tyle gęsta konsystencja, że nie powoduje zalewania skórek sprawiają, że praca z żelami samopoziomującymi nie sprawia trudności nawet początkującym stylistkom. Jednofazowe żele samopoziomujące marki Indigo posiadają cechy trzech produktów: żelu podkładowego, budującego i wykończeniowego. Zastosowanie tego typu żeli do paznokci jest ekonomiczne i skraca czas pracy do minimum. Żele samopoziomujące do paznokci z linii Self Leveling with Proteins to niska temperatura polimeryzacji, wysoki poziom krycia, brak zapowietrzeń, trwałość do 6 tygodni i obecność wzmacniających paznokcie protein. Do wyboru dostajesz 2 typy lepkości żelu: 70 – do uzupełnień i krótszych paznokci oraz 110 – do przedłużania na dowolną długość. Możesz wykorzystać żel samopoziomujący w kolorze nude lub budyniowego różu. Wybrać opakowanie o mniejszej lub większej pojemności (w zależności od potrzeb).

Żele samopoziomujące to produkty, których nie powinno zabraknąć w Twoim salonie. Możesz je nabyć w ByKateZett. Zapraszamy!

Żele Samopoziomujące do Paznokci: Budujące, Proteinowe

Żele Samopoziomujące Jest 11 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć