Zestaw frezów by Kate Zett Indigo
  • Nowy
  • Zestaw frezów by Kate Zett
  • Zestaw frezów by Kate Zett

Zestaw frezów by Kate Zett
Produkt marki Indigo

360,00 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to PLN z VAT-em

Producent: Indigo Nails

Zestaw frezów by Kate Zett x Indigo Nails.

Kupując zestaw frezów otrzymujesz w prezencie:

- puder do frezowania,

- Cuticle Remover,

- kurs on-line „Manicure i odnowa: roZBROimy frezy”.

Dostęp do kursu wysyłany jest drogą elektroniczną po zrealizowaniu zamówienia. UWAGA - żeby zalogować się i obejrzeć kurs należy mieć konto Google.

Odkryj doskonałe narzędzia do profesjonalnego manicure! Kate Zett oferuje wysokiej jakości frezy do manicure, zaprojektowane z myślą o precyzji i wygodzie użytkowania. Nasze produkty gwarantują nie tylko piękne efekty, ale także bezpieczeństwo i trwałość. Odkryj szeroki wybór frezów, które pomogą Ci stworzyć perfekcyjny manicure w zaciszu własnego domu lub profesjonalnym salonie. Zaufaj markowej jakości i doświadczeniu Kate Zett i Indigo Nails!

Frez „płomyk” o czerwonej gradacji, pozwala na bezpieczną pracę w obrębie wału okołopaznokciowego, a także pod nim. Oczyszcza płytkę w okolicy wału z nabłonków oraz pozwala unieść wal proksymalny wyżej, tworząc „jaskinie”.

Frez „ścięty stożek” pozwala na doczyszczanie płytki z przyrośniętych skórek oraz dokładne zmatowienie płytki paznokciowej. Sprawdzi się w przygotowaniu pod masę żelową, akrylową, jak i hybrydową.

Frez „gruszka” do obróbki wałów okołopaznokciowych. Niebieska gradacja pozwala na swobodną pracę z suchą, zrogowaciałą skórą. Służy do usuwania zrogowaciałych skórek, pozwala na pracę bez ostrych narzędzi („wycinanie” skórek za pomocą frezarki).

Frez „gruszka” o czerwonej gradacji do opracowania delikatnych, mokrych skórek. Może być wykorzystany do wygładzenia zrogowaciałego wału okołopaznokciowego.

Frez „gruszka” o żółtej gradacji świetnie sprawdzi się do wygładzenia, wypolerowania wałów okołopaznokciowych w celu wykończenia manicure. Pomocny będzie również przy opracowaniu delikatnych, mokrych skórek.

Frez „igła” pomocny przy zalaniu skórek do wypiłowania masy przy wale okołopaznokciowym, do wyfrezowania masy od spodu. Jego bardzo cienka końcówka pozwala na pozbycie się niechcianego produktu także blisko opuszka czy też pod wałem okołopaznokciowym.

Frezy posiadają dodatkową złotą powłokę zmniejszająca uczucie przegrzania podczas pracy oraz wydłużającą żywotność.

 

Polityka prywatności

 

Wysyłka

 

Reklamacje

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć