Easy Shape Light Rose 50ml Indigo
  • Easy Shape Light Rose 50ml

Easy Shape Light Rose 50ml
Produkt marki Indigo

135,00 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to PLN z VAT-em

Producent: Indigo Nails

Easy Shape Light Rose - żel budujący marki Indigo

Żel Easy Shape Light Rose ma konsystencję galaretki, w kolorze covera (beżowo-różowy), zbliżony do koloru skóry, twardy – zalecany także do bardzo długich paznokci naturalnych i przedłużonych, można zbudować 5-10 paznokci, wytwarza wysoką temperaturę polimeryzacji w związku z czym nie rozpręża się przy zaciśnięciu. Polecany do przedłużania oraz do naturalnej płytki. Żel budujący Easy Shape Light Rose marki Indigo z funkcją covera. Nie spływa na skórki.

Sprawdź też żele w pędzelku dostępne w naszej ofercie.

 

Polityka prywatności

 

Wysyłka

 

Reklamacje

Easy Shape Light Rose 

Konsystencja galaretki, w kolorze covera (beżowo-różowy), zbliżony do koloru skóry, twardy – zalecany także do bardzo długich paznokci naturalnych i przedłużonych, można zbudować 5-10 paznokci, wytwarza wysoką temperaturę polimeryzacji w związku z czym nie rozpręża się przy zaciśnięciu.  Polecany do przedłużania oraz do naturalnej płytki. Żel budujący z funkcją covera. Nie spływa na skórki.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć